Yhteystiedot

KME Oy

Telitie 1D,

80100 Joensuu

KME Oy

Toimistot osoitteissa:

Telitie 1 D
80100 Joensuu

Kauppatori 3
75500 Nurmes

040 778 6176
toimisto@kmeoy.fi

Verkkolaskutus:

Verkkolaskuosoite 003721191192
Välittäjätunnus 003721291126

Y-tunnus: 2119119-2

Puun osto:

 

Nurmes, Valtimo, Rautavaara, Juankoski, Kaavi, Nilsiä, Juuka:

Pasi Koivuranta
040 358 7953
pasi.koivuranta@kmeoy.fi

 

Joensuu, Polvijärvi, Outokumpu, Liperi, Kontiolahti, Rääkkylä, Heinävesi, Kitee, Tohmajärvi:

Samuli Lötjönen
040 0148 794
samuli.lotjonen@kmeoy.fi

 

Joensuu, Eno, Kontiolahti, Ilomantsi, Tuupovaara:

Juha Hirvonen
040 778 6176
juha.hirvonen@kmeoy.fi

Lieksa

Jukka-Pekka Lukkanen
040 1805 857
jukka.lukkanen@kmeoy.fi

Hallinto:

Toimitusjohtaja

Matti Karjula
0405206240
matti.karjula@kmeoy.fi

Kuljetuksen ohjaus:

Jukka Malinen
040 0148 529
jukka.malinen@kmeoy.fi

 

Toimisto:

Arttu Rautiainen
040 8310 330
arttu.rautiainen@kmeoy.fi

Ota yhteyttä

Lähetä tietosi niin otamme teihin yhteyttä ja laadimme kilpailukykyisen tarjouksen puukaupasta, metsänhoitotöistä tai muusta haluamastanne palvelusta.